PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

IZRAEL | ŚLADAMI ZBAWICIELA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

JORDANIA | W CIENIU SKALNEGO MIASTA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

ARMENIA | KRAJ PIERWSZYCH CHRZEŚCIJAN

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2023

Bon turystyczny

 
ZAPRASZAMY DO PIELGRZYMOWANIA
DZIECI I MŁODZIEŻ SZKOLNĄ
WRAZ Z OPIEKUNAMI
I ZACHĘCAMY RODZICÓW DO WYKORZYSTANIA W TYM CELU BONU TURYSTYCZNEGO 500+
 

Naszym zadaniem jest wychowywanie, edukacja, wspieranie i pokazywanie świata, dlatego przygotowaliśmy szereg programów pielgrzymek po Polsce skierowanych do dzieci i młodzieży, aby zachęcić ich do odkrywania świata, poznawania ważnych miejsc i zabytków, nawiązywania przyjaźni, kolekcjonowania pięknych wspomnień, a to wszystko we wspaniałej atmosferze modlitwy!

Bon Turystyczny to dopłata do wypoczynku na terenie Polski dla dzieci w wieku do 18 roku życia. Bon ma wartość 500 zł i ma formę elektronicznego kuponu, który jest ważny do końca marca 2022 roku. Bonem można płacić wielokrotnie, do wykorzystania jego pełnej wartości. A zatem rodzice dzieci w wieku do 18 lat nie muszą nadwyrężać domowego budżetu, mogą zapłacić za pielgrzymkę przysługującym bonem turystycznym 500+.

Kliknij i zobacz przykładowe >>>  PIELGRZYMKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Czym jest Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny to forma wsparcia polskich rodzin. To dopłata do wypoczynku dzieci na terenie Polski. Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem i przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Ma on wartość 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia. Rodziny wychowujące dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności otrzymają dodatkowe 500 zł.

Jak działa Bon Turystyczny?
Bon turystyczny ma formę elektronicznego bonu, który jest ważny do końca marca 2022 roku. Bonem można płacić wielokrotnie, do wykorzystania pełnej wartości, czyli kwoty 500 zł.

Jak aktywować Bon Turystyczny?
Nie trzeba składać żadnych rozbudowanych wniosków o otrzymanie Bonu Turystycznego. Bon otrzymają Państwo po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS), podobnie jak w przypadku świadczenia 500+. Trzeba go będzie jedynie aktywować. Bon jest generowany w systemie PUE ZUS jako unikalny, 16-cyfrowy numer, który otrzymają Państwo drogą SMS na swój numer telefonu komórkowego, bądź na osobisty adres e-mail. W celu Aktywacji bonu konieczne będzie zalogowanie się w systemie PUE ZUS (można to zrobić za pomocą profilu zaufanego, podpisu elektronicznego, czy też przez niektóre systemy bankowości online) i potwierdzenie poprawności danych, w tym numeru telefonu i adresu e-mail. Szczegółową instrukcja znajduje się tutaj:
>>> 
https://www.youtube.com/watch?v=CAN9aptIdok&feature=youtu.be

Czy Bon Turystyczny mogę zrealizować w Orlando Travel?
TAK. Biuro Podróży Orlando Travel jest podmiotem uprawnionym do pobierania płatności w formie Bonu Turystycznego. Nasza firma znajduje się w rejestrze firm, prowadzonym przez Polską Organizację Turystyczną i platformę PUE ZUS.

Na jaki wyjazd moje dziecko może zrealizować Bon Turystyczny w Orlando Travel?
Biuro Podróży Orlando Travel organizuje wycieczki i pielgrzymki, za które w całości lub częściowo można zapłacić za pomocą Bonu Turystycznego. Są to pielgrzymki do miejsc religijnych, wycieczki objazdowe po wszystkich regionach Polski, wyjazdy dedykowane dla ministrantów, scholii czy grup oazowych, czy też wycieczki dla dzieci i młodzieży z programem i atrakcjami dedykowanymi dla tej grupy osób. Jedynym warunkiem aby wykorzystać Bon Turystyczny, jest fakt, by wyjazd w całości odbywał się na terenie Polski,  a jego uczestnikiem było dziecko, dla którego aktywowany został Bon Turystyczny.

Jak zapłacić Bonem Turystycznym w Orlando Travel?
Dokonując rezerwacji na wybraną pielgrzymkę, organizowaną przez Orlando Travel, każdy uczestnik lub jego prawny opiekun w przypadku osób poniżej 18 roku życia podpisuje umowę. Umowa określa wartość zaliczki oraz kwotę dopłaty do całości. Chcąc skorzystać z Bonu Turystycznego przy jednej z tych płatności, poinformuj o tym naszego pracownika, a szczegółowo poinstruujemy jak zrobić to prawidłowo i skutecznie. W przypadku, gdy cena pielgrzymki jest niższa niż wartość bonu, wykorzystywany jest on częściowo. Gdy cena jest wyższa, Klient częściowo płaci bonem, a pozostałą kwotę dopłaca gotówką/przelewem/kartą płatniczą.


Kliknij i zobacz przykładowe >>>  PIELGRZYMKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 
Zachęcamy również grupy parafialne do poznawania Europy i całego świata! Wyjazdy krótkie i długie, autokarem i samolotem... Na indywidualne zapytanie przygotujemy trasę w każdy region świata, według indywidualnych preferencji grupy. Prosimy o kontakt z biurem, a przygotujemy propozycję zgodnie z sugestiami i życzeniami!
 
Zapraszamy do współpracy! 
 
KONTAKT:
tel.  +48 791 992 802, +48 12 276 24 39
 
 

PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

IZRAEL | ŚLADAMI ZBAWICIELA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

JORDANIA | W CIENIU SKALNEGO MIASTA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

ARMENIA | KRAJ PIERWSZYCH CHRZEŚCIJAN

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2023