Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna

Pielgrzymka Fatima

Biuro podróży ORLANDO TRAVEL organizuje niezapomniane pielgrzymki samolotowe do miejsca objawień w Fatimie. W 2017 roku wierni świętowali stuletnią rocznicę wydarzeń, podczas których Maryja objawiła się trójce dzieci wzywając świat do nawrócenia. Objawienia te zostały oficjalnie uznane przez Kościół katolicki jako wiarygodne, wobec czego wierni mogą dokonywać ich celebrowania. W świecie pełnym konfliktów, płynący z nich przekaz przynosi nadzieję, a one same przypominają o nieskończonym miłosierdziu Pana.

Nasza pielgrzymka do Fatimy jest wyjazdem zorganizowanym, podczas którego wierni zostaną przetransportowani do Lizbony, a stamtąd do miejsca docelowego za pomocą autokaru. Zwiedzanie tego miejsca uwzględnia odwiedzenie domów dzieci, które doświadczyły objawienia, a także uczestnictwo w nabożeństwie, poprowadzonym drogą, którą często odbywały. Podczas pielgrzymki zostaną odwiedzone miejsca, takie jak Kaplica Objawień, Bazylika Trójcy Świętej oraz skrywająca groby Franciszka, Hiacynty i siostry Łucji Bazylika Matki Boskiej Różańcowej.

Pielgrzymka, której celem jest Fatima, w zależności od zainteresowania grupy, może uwzględnić także inne punkty programu - między innymi przejazd do Hiszpanii do Santiago de Compostela czy zwiedzanie wielu okolicznych świątyń oraz klasztorów. Na naszej stronie znajduje się przykładowy program takiego wyjazdu, który może być dowolnie modyfikowany, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Baza noclegowa, którą dysponujemy, zapewni wszystkim pielgrzymom należyty wypoczynek, podczas gdy odwiedzane przez nas miejsca wzmocnią ich wiarę.

PROGRAM PIELGRZYMKI:

PIELGRZYMKA DO FATIMY I SANTIAGO DE COMPOSTELA

Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna