Kontakt

Biuro Podróży ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.
ul. Ks. J. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina, Polska

Godziny otwarcia: 
  • poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 - 13.00

Telefon:
  • +48 12 276 64 79+48 12 276 24 39
  • +48 792 002 097 - wczasy
  • +48 791 992 802 - pielgrzymki
Wszystkie numery telefonów są czynne w godzinach pracy biura.

E-mail:

Konto bankowe: 
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr rachunku: 25 1750 1048 0000 0000 0259 1863
BIC (SWIFT): PPABPLPKXXX

Ważne dane:
  • NIP: 944-20-64-651
  • Regon: 351384359
  • KRS: 0000118138
  • Nr wpisu do rejestru organizatorów turystyki: D/18/99/228/2004

Zapraszamy na nasze strony: 
Odwiedź nas na:
   
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
Klauzula informacyjna
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
Klauzula informacyjna

Zarząd

Paweł Wolnicki

Prezes Zarządu pawel.wolnicki@orlando.com.pl

Agata Mueck

Członek Zarządu - Dyrektor Biura agata@orlando.com.pl

Księgowość

Danuta Janus

Główna Księgowa +48 12 276 24 39 (wew. 25) danuta.janus@orlando.com.pl

Katarzyna Harendarz

Księgowa +48 12 276 24 39 (wew. 25) kasia@orlando.com.pl

Wczasy i wycieczki

Karina Cybulska

+48 792 002 097 +48 12 276 24 39 (wew. 24) karina@orlando.com.pl

Agnieszka Jawień (nieobecna)

agnieszka@orlando.com.pl

Pielgrzymki i wyjazdy grupowe

Joanna Godawa

+48 12 276 24 39 (wew. 22 lub 23) asia@orlando.com.pl

Dorota Szczepanowicz - Balon

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) dorota@orlando.com.pl

Grzegorz Sienkiewicz

+48 12 276 24 39 (wew. 21) grzegorz.sienkiewicz@orlando.com.pl

Iwona Kuryło

+48 791 110 712 iwona@orlando.com.pl

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 joanna.wojtas@orlando.com.pl

Orlando Incoming - turystyka przyjazdowa

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 joanna.wojtas@orlando.com.pl

Marketing i reklama

Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna