PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2020 - OFERTA WAKACYJNA

KSIĘŻÓWKA - NOCLEGI W ZAKOPANEM

B.P. ORLANDO TRAVEL SP. Z O.O.
32-050 Skawina, ul. Ks. J. Popiełuszki 2 D
Tel./Fax: +48 12 276 24 39; +48 12 276 64 79
Kom. +48 791 992 802
www.orlando.com.pl, www.pielgrzymki.pl
E-mail: orlando@orlando.com.pl

Pielgrzymka: Pielgrzymka samolotowa do Meksyku

Guadalupe, Meksyk
OPIS OFERTY

SAMOLOTOWA PIELGRZYMKA DO MEKSYKU - 12 DNI
'U MATKI BOŻEJ Z GUADELUPE'


Bogaty i sprawdzony program zwiedzania:

MEXICO CITY - OGRODY XOCHIMILCO - BAZYLIKA GUADALUPE - TEOTIHUACAN - PUEBLA CHOLULA - TONANTZINTLA - CUERNAVACA - ACAPULCO - TAXCO - CACAHUAMILPA - MEXICO CITY
 
Termin i cena: do ustalenia

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Joanna Wojtas
tel. +48 791 110 721

e-mail: 
joanna.wojtas@orlando.com.pl

Realizujemy również pielgrzymki na Kubę, do Meksyku z Kubą, do Meksyku z Jukatanem. Zapraszamy!!!


 
Meksyk - pielgrzymka do duchowej stolicy Ameryki
 
Meksyk to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie świata, które nieprzerwanie przyciąga ogromne rzesze turystów i pielgrzymów, pragnących zobaczyć atrakcyjne zabytki, spróbować miejscowego jedzenia i poczuć specyficzny, żywiołowy klimat charakterystyczny dla tego obszaru.
 
Obowiązkowym punktem na trasie każdej pielgrzymki do Meksyku jest Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe - niezwykła świątynia, w której mieszają się języki uczestników ze wszystkich zakątków globu. 9 grudnia 1531 roku, Juan Diego doświadczył w tym miejscu objawienia Matki Bożej, która wskazała mężczyźnie krzewy róż, a następnie poleciła, aby nazbierał ich i schował do swego płaszcza, zwanego tilmą. Kiedy Juan Diego opowiadał o zdarzeniu i chciał pokazać słuchaczom kwiaty, okazało się, że zamiast róż, na płaszczu widoczny jest obraz Matki Bożej, którą widział mężczyzna. Dziś tilma z cudownym obrazem, umieszczona jest w centralnej części ołtarza. Wciąż nie przestaje zaskakiwać - zarówno pielgrzymów, jak i zewnętrznych badaczy, którzy podejmują się jej analizy. Okazuje się bowiem, że farba, przy pomocy której wykonany został obraz, nie jest ani roślinnego, ani zwierzęcego, ani mineralnego pochodzenia. Oczy Matki Bożej na obrazie, obserwowane w mikroskopijnym przybliżeniu, ukazują odbicie Juana Diego, widoczne w takich samych załamaniach, jak w przypadku ludzkiego oka - zaś rozmieszczenie gwiazd na płaszczu Matki Bożej odpowiada ich układowi na sklepieniu z dnia objawienia. Nie mniej zaskakujące jest również to, że tego rodzaju płaszcze wykonane są z naturalnego płótna agawy i zazwyczaj rozpadają się po około 20 latach, tymczasem stan tilmy umieszczonej w ołtarzu jest bardzo dobry. 
 
Wybranie Meksyku na cel pielgrzymki jest idealną decyzją, gdyż Sanktuarium w Guadalupe pozostaje nienaruszone od niemal pięciu wieków. Te i inne fakty, a także liczne uzdrowienia oraz pozostałe cuda, do których doszło w tym miejscu sprawiają, że Guadalupe jest jednym z najpopularniejszych sanktuariów na świecie. Jest to najstarsze objawienie maryjne oficjalnie uznane przez Kościół katolicki. Wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe przypada 12 grudnia.
 
Zapraszamy na pielgrzymkę do Meksyku - do Matki Bożej z Guadalupe!

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI
ŚWIADCZENIA ORAZ WAŻNE INFORMACJE
REZERWACJA DLA GRUP
REZERWACJA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2020 - OFERTA WAKACYJNA

KSIĘŻÓWKA - NOCLEGI W ZAKOPANEM