Pielgrzymki - oferta dla grup

Pielgrzymki - aktualne oferty

Gruzja to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

Oferta wakacyjna ORLANDO

Pielgrzymka Rzym

Włochy często są obierane za cel, do którego zmierza pielgrzymka. Rzym ma tutaj szczególne znaczenie, jako że to w nim znajduje się Watykan, gdzie urzęduje głowa kościoła rzymskokatolickiego. Z tego powodu miasto to zostało uwzględnione w programie każdej naszej pielgrzymki, która może trwać od 5 nawet do 11 lub więcej dni. Uczestnicząc w dowolnej z nich, będą Państwo mogli odwiedzić Bazylikę św. Piotra i pomodlić się przy grobie św. Jana Pawła II. Co więcej, można będzie zobaczyć barokową część włoskiej stolicy, w tym np. Piazza Navona, Schody Hiszpańskie czy fontannę di Trevi.

Z pewnością niezwykłym doświadczeniem będzie również udanie się do imponujących zabytków starożytności, takich jak Koloseum, Panteon czy Forum Romanum. Ponadto, dłuższe pielgrzymki do Rzymu mają w swoim programie zwiedzanie także większej liczby katolickich świątyń, takich jak trzy piękne bazyliki: św. Pawła za Murami, św. Jana na Lateranie i Santa Maria Maggiore. Warto też wiedzieć, że nasze wyjazdy obejmują nie tylko wizytę w stolicy, ale również w innych włoskich miastach, np. Padwie, Asyżu, Wenecji czy Loreto (ich liczba zależy od konkretnego wariantu).

W cenie każdej z przygotowanych pielgrzymek mieści się nocleg w hotelu (w pokojach dwu- lub trzyosobowych z łazienkami) oraz wyżywienie - zapewniamy śniadania i obiadokolacje. Ponadto, uczestnicy będą pod opieką doświadczonego pilota, który oprowadzi ich po wszystkich ciekawych miejscach zawartych w programie wybranej wycieczki. Koszt pielgrzymki obejmuje również ubezpieczenie, w tym od chorób przewlekłych. Trzeba jednak pamiętać, że ta oferta kierowana jest wyłącznie do grup, natomiast klientów indywidualnych zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów umieszczonymi w odpowiedniej zakładce na naszej stronie.

Oto link do ofert dla grup:
Włochy 5 dni
Włochy 7 dni
Włochy 10 dni
Włochy 11 dni
Włochy z Capri

Aktualne oferty pielgrzymek dla klientów indywidualnych znajdują się pod tym linkiem --> 

Pielgrzymki - oferta dla grup

Pielgrzymki - aktualne oferty

Gruzja to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

Oferta wakacyjna ORLANDO