PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2020 - OFERTA WAKACYJNA

KSIĘŻÓWKA - NOCLEGI W ZAKOPANEM

Ameryka Południowa

AMERYKA POŁUDNIOWA to kontynent jeszcze tak naprawdę nieodkryty przez pielgrzymów. To kraje pełne atrakcji i zabytków – od architektury kolonialnej, przez cuda natury aż do zabytków cywilizacji przedkolumbijskiej. To również miejsca, gdzie powolny tryb życia i żywiołowa latynoska muzyka przeniosą nas w świat pełen wrażeń i zabawy. Nie można zapomnieć też o lokalnej kuchni – każdy kraj i region to inne walory smakowe dla naszego podniebienia.Podczas naszej pielgrzymki po Ameryce Południowej udamy się do takich świętych miejsc jak: Katedra w Buenos Aires, Sanktuarium Matki Boskiej w Lujan, stara i nowa Bazylika Najświętszej Marii Panny w Sao Paulo czy też zobaczymy słynną statuę Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janerio. Ameryka Południowa to miejsca pielgrzymek Jana Pawła II i Benedyka XVI – na trasie naszego przejazdu zobaczymy nie jeden pomnik czy popiersie 'naszego' papieża. Stolica Argentyny to przede wszystkim miejsce urodzenia i późniejszej działalności arcybiskupa i prymasa Jorge Marii Bergoglio – obecnego papieża Franciszka.
Zapraszamy do zapoznania się z programem pielgrzymki do Ameryki Południowej, podczas której odwiedzimy Argnetynę, Brazylię, Urugwaj:

>>>    Pielgrzymka do AMERYKI POŁUDNIOWEJ - 15 dni
Najważniejsze miejsca w Ameryce Południowej:
  • Buenos Aires – boskie miasto, miejsce urodzin i działalności papieża Franciszka. Liczne zabytki, piękne place, architektura i niezwykła dzielnica artystów – La Boca.
  • Colonia del Sacramento – urokliwe, kolonialne miasteczko w Urugwaju, wpisane na listę UNESCO.
  • Wodospady Iguassu – ogromne wodospady na granicy dwóch państw – Argentyny i Brazylii, jedne z najbardziej spektakularnych na świecie.
  • Rio de Janerio – bajkowo położone miasto przy najbardziej znanej plaży świata – Copacabanie. Głowa Cukru, wzgórze Corcovado ze statuą Chrystusa Odkupiciela czy stadion Maracana to miesjca, które trzeba zobaczyć!
  • Petropolis – małe brazylijskie miasteczko, które upodobali sobie brazylijscy władcy i arystokraci.
  • Parata – spokojne nadmorskie miasteczko, pełne kolonialnej architektury.

Odkryj z nami ten zróżniocwany i fascynujący kontynent  PIELGRZYMUJ Z NAMI DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ! 

PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2020 - OFERTA WAKACYJNA

KSIĘŻÓWKA - NOCLEGI W ZAKOPANEM