PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024

Rezerwacja dla grup

Serdecznie zapraszamy Księży do współpracy przy przygotowaniu wyjątkowych pielgrzymek dla Waszej Parafii, organizacji, grup zorganizowanych, przyjaciół itp.

Jesteśmy renomowanym i profesjonalnym biurem pielgrzymkowym obecnym na rynku już prawie 20 lat. Przez te lata zaufało nam kilkuset Księży i Pielgrzymów z większości polskich diecezji. Pielgrzymują z nami Księża i Parafie z niemal całej Polski - Archidiecezja Krakowska, Częstochowska, Katowicka, Diecezja Kaliska, Zielonogórsko - Gorzowska, a także grupy z Polskich Misji Katolickich w Niemczech, Francji, Anglii, Szwajcarii i wiele innych. Byliśmy również jednym z największych w Polsce organizatorem wyjazdów na uroczystość Beatyfikacji Jana Pawła II (obsługa 55 grup), Kanonizacji Jana Pawła II (35 grup), zlot PMK w 2012 r. w Rzymie, w 2013 r. w Ziemi Świętej. 

Rocznie obsługujemy około 150 grup pielgrzymkowych.
Zapewniamy indywidualne podejście do każdej grupy, możliwość modyfikacji programu oraz dostosowania oferty do oczekiwań grupy. Profesjonalna obsługa naszych pielgrzymek, sprawia że nie tylko ubogacają duchowo, ale i pozostawiają piękne wspomnienia. 
 
Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów pielgrzymkowych, zespół ponad 15 kompetentnych pracowników, sprawdzona baza hotelowa, zaufani kontrahenci - są gwarancją profesjonalnej realizacji powierzonej nam pielgrzymki. Wszystkie pielgrzymki obsługiwane są przez naszych najlepszych pilotów, którzy pielgrzymują z grupami w różne zakątki Europy i Świata. Współpracują z naszym biurem od wielu lat. Wielu z nich budowało i nadal buduje markę naszego biura. Są to osoby doskonale znające specyfikę wyjazdów pielgrzymkowych. Są to piloci, którzy nie tylko przekazują bogata wiedzę merytoryczną, turystyczną, historyczną i krajoznawczą. To także osoby z wielką pasją, którzy prawdziwie pielgrzymują razem z grupą. Pilot opiekuje się grupą, przekazuje najważniejsze informacje, opowiada o odwiedzanych miejscach, służy radą. W miejscach gdzie to konieczne i wymagane przez prawo, korzysta ze współpracy z lokalnymi przewodnikami. 
 
Organizujemy pielgrzymki samolotowe, korzystając z usług renomowanych linii lotniczych jak m.in.: LOT, Lufthansa, Air France, KLM, Swiss, TAP PORTUGAL oraz tanich linii lotniczych. W przypadku pielgrzymek autokarowych, autokary, którymi podróżują pielgrzymi to autokary sprawdzonych przewoźników, nie starsze niż 4-5 lat. Kierowcy znają specyfikę takich wyjazdów. 
 
Każdego dnia pielgrzymki zapewniamy rezerwację Mszy Świętej w miejscach szczególnych na trasie zwiedzania. 
 
Naszym grupom zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach na trasie całej pielgrzymki. Naszym pielgrzymom gwarantujemy zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 osobowych (z pełnym węzłem sanitarnym). Podczas pielgrzymki w hotelach gwarantujemy wyżywienie 2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje. Śniadania są zazwyczaj serwowane są w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje serwowane są zarówno do stolików, ale zdarza się również, iż podawane są w formie bufetu. 
 
Cena pielgrzymki kalkulowana jest zawsze indywidualnie dla grupy i jest uzależniona od wielu czynników, przede wszystkim o wybranego terminu pielgrzymki i liczby osób w grupie. 
 
Każdą pielgrzymkę "szyjemy na miarę" i przygotowywujemy pod konkretne zamówienie, jesteśmy otwarci na sugestie na temat programu pielgrzymki, jego terminu i trasy, zakresu usług i warunków cenowych. U Nas wszsytko ustala się z Organizatorem danej grupy.

Nie sposób opracować katalog, w którym zebralibyśmy wszystkie programy naszych wyjazdów. Naszą ideą jest pokazanie tych najważniejszych, najbardziej popularnych szlaków, najczęściej wybieranych przez naszych Pielgrzymów.

 

Mamy nadzieję, że także dla Państwa ten powyższy link z naszym katalogiem pielgrzymkowym stanie się źródłem marzeń o odbyciu wyjątkowej podróży o charakterze religijnym. Chętnie wyślemy wersję papierową zainteresowanym osobom, w tym celu prosimy o kontakt z biurzem.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024