PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024

Referencje


Pragnę złożyć dla całego biura Orlando Travel serdeczne podziękowania za zorganizowanie naszej pielgrzymki do Włoch. Wszystkie kwestie organizacyjne związane z naszym zakwaterowaniem, wyżywieniem, przejazdami były bardzo dobrze przyjęte przez naszych pielgrzymów. Dla nich obecność w takich miejscach jak Rzym, Asyż... a co najważniejsze, modlitwa i Msza święta na grobie św. Jana Pawła II czy św. Rity pozostaną na zawsze w pamięci. Dziękuję także za opiekę pilota, pani Eweliny. Jej doskonała organizacja, wiedza i sposób jej przekazania przyczyniły z pewnością do dobrej atmosfery w ciągu jedenastu dni pobytu we Włoszech. Mam nadzieję że nikt nie żałuje podjętej decyzji podróżowania z Państwa biurem. Duchowe owoce naszej pielgrzymki zawierzam Panu Bogu, Matce Najświętszej i wielu świętym, których groby nawiedziliśmy. Za waszą pracę składam serdeczne Bóg zapłać.
 ks. Grzegorz


Chcę wyrazić, w imieniu własnym i mojej żony, bardzo pozytywną opinię o pielgrzymce do Ziemi Świętej organizowanej przez Biuro Podróży Orlando Travel. Mogliśmy zobaczyć i „dotknąć” najświętszych miejsc naszej religii, przeżyć to i poznać chociaż fragment miejscowej kultury. Pielgrzymka była dla nas wspaniałym przeżyciem duchowym. W znacznej mierze jest to zasługa naszego Przewodnika, ojca Bonifacego. Ojciec Bonifacy w interesujący sposób przybliżał, wręcz unaoczniał nam wydarzenia biblijne, a przede wszystkim przekazywał nam szczegółową wiedzę o czasach biblijnych i interpretacje Biblii, do których sami zapewne byśmy nie doszli. Ożyły wszystkie te miejsca, w których żył Jezus i stały się teraźniejszością. Organizacyjnie wszystko "zapięte na ostatni guzik", hotele czyste, jedzenie bardzo dobre, a autokar zawsze podstawiony na czas przez świetnego kierowcę. Program zrealizowany został nawet z nadwyżką.
Lucyna i Krzysztof 


Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyjazdu do Gruzji. Program bogaty, wypełniony po brzegi, hotele bardzo dobre, wyżywienie również. Na wielką uwagę i bardzo pozytywną ocenę zasługują panie pilot i przewodnik. Obie panie wykazały się pełnym profesjonalizmem, odpowiedzialnością za grupę, czuwaniem nad bezpieczeństwem, ciepłem i życzliwością. Od pani przewodnik niejeden ambasador mógłby wiele się nauczyć w zakresie wiedzy o własnym kraju. Obu paniom, jeśli można by przenieść opinię na ocenę szkolną, postawilibyśmy 6+.
Halina i Jerzy


Moje zadowolenie z pielgrzymki do Ziemi Świętej opiszę tak... podróż SUPER, noclegi i wyżywienie SUPER, autokar i kierowca na miejscu SUPER, program pielgrzymki SUPER, pilot o.Bonifacy SUPER SUPER SUPER, dał serce i wiedzę, super podejście do wykonania swej pracy [misji]. Moje odczucia bardzo pozytywne... Dziękuję także pani Dorocie za organizację wyjazdu SUPER.
Janusz i Krystyna


Jesteśmy oczarowani  pobytem na Ziemi Świętej. Czas rozplanowany co do minuty. Ks. Maciej ze swoim zasobem wiedzy na temat Ziemi Świętej i sposobem przekazywania jej pielgrzymom jest po prostu wspaniały, a ks. Paweł od strony zaspokojenia naszego głodu duchowego też. Każdy dzień przynosił bardzo dużo wrażeń i wzruszeń. Hotele w Nazarecie i w Betlejem - super, jedzenie również, a kierowca był po prostu niesamowity. Za wszystkie przeżycia ogromnie DZIĘKUJEMY!
Zofia i Adam


Serdecznie dziękujemy za cudowny wyjazd, pełen emocji, wrażeń, pięknych widoków. Wszystko dopięte było na 100 procent. Przewodnik ks. Maciej - wspanialy człowiek, opiekun i skarbnica wiedzy, którą w ciekawy sposób potrafi przekazać innym. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja skorzystać z ofert Biura podróży Orlando Travel. Polecamy wszystkim.
Beata i Jacek


Szczęść Boże, pozdrawiam serdecznie i myślę, że nie muszę się zbyt wiele rozpisywać, bo można to określić jednym słowem SUPER. Pan Jacek zrobił to pięknie, hotele bardzo dobre, jedzenie też i wiele niespodzianek np. przejazd garbusami czy kolacja przy świecach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie dziękuję panu Jackowi za zrobienie bardzo dobrej roboty. Bardzo serdecznie dziękuję również pani Joannie za bardzo miłą współpracę.
ks. Walenty


Bardzo dziekuję za możliwość uczestniczenia w pielgrzymce. Wszystko była znakomicie przygotowane. Jestem pod wielkim wrażem księdza przewodnika i całej organizacji, która była bardzo trudna, zważywszy na zamieszanie spowodowane wydarzeniami w Jerozolime - przyjazdem oficjeli na uroczystości.
Martyna
 

Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie naszej pielgrzymki do Włoch. Podstawą takich wyjazdów jest świadomość tego, że nie ma miejsca na prowizorkę i źle pojętą spontaniczność, która rodzi niepotrzebne nerwy i niedomówienia. Przez cały czas trwania naszej pielgrzymki miałem odczucie, że jako biuro jesteście kilka kroków przed nami i gdy docieramy do miejsc, Wy już tam byliście i wszystko zostało przygotowane ;-) Mam nadzieję, że to początek naszej współpracy i uda się nam jeszcze nie raz pomóc innym przeżyć niesamowite chwile na pielgrzymkowym szlaku, odkrywając bardziej swoją wiarę i piękno, a nawet urok odwiedzanych miejsc. Z czystym sumieniem będę polecał Wasze biuro!

ks. Janusz


Chciałem bardzo podziękować pani Ewelinie, która opiekowała się naszą pielgrzymką do Włoch. Ogromna wiedza, zorganizowanie oraz serdeczność i uśmiech sprawiły, że czy 4-latek czy 80-letni czuli się dobrze i bezpiecznie. Bardzo dziękujemy z żoną Państwu, że takich ludzi macie u siebie. Wasze biuro, a w szczególności panią Ewelinę będę polecał.
Marek i Bogusława


Miniony wyjazd był bardzo udany. Dziękujemy za dobre przygotowanie, które owocowało brakiem problemów technicznych w czasie naszego podróżowania. Wszystko odbywało się punktualnie i bardzo sprawnie. Jedyną chwilową niedogodnością było oczekiwanie na autokar zaraz po przylocie. To doświadczenie pozwoliło na lepsze docenienie sprawnej organizacji pozostałych punktów programu. Bardzo mocną stroną tej naszej pielgrzymki był nasz przewodnik – ks. Tomasz. To za jego sprawą był to czas wyjątkowy w wędrowaniu po Ziemi Świętej, czas niezwykłych rekolekcji. Ten region świata należy poznawać z tak wspaniałym przewodnikiem, który potrafi wspaniale opowiadać o odwiedzanych miejscach i łączyć to z modlitwą i czasem zadumy. Myślę już o kolenym wyjeździe z tak wspaniałym przewodnikem. Organizacja wyjazdu przez biuro Orlando Travel również zasługuje na wysoką ocenę i polecenie innym. Dziękujemy za wspaniały wyjazd!
Jadwiga i Jan


Brałem udział w pielgrzymce do Francji i Hiszpanii. Pragnę gorąco podziękować pani Anecie za trud jaki włożyła w przygotowanie i sam przebieg pielgrzymki. Według mojej opinii, jak i uczestników, pani Aneta jest bardzo dobrze przygotowana. Posiada znakomitą wiedzę na temat zwiedzanych miejsc, dba o każdy najdrobniejszy szczegół wyjazdu i dla każdemu z uczestników służy pomocną dłonią i wsparciem. Dzięki atmosferze jaka panowała w czasie pielgrzymki czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Jeszcze raz dziękuję za możliwość skorzystania z Państwa oferty, oraz za to, że w gronie pilotów są tak wspaniali ludzie jak pani Aneta.
ks. Dariusz
 

Ciągle wracamy do tych miejsc i wydarzeń, które tam były i pozostały w naszej pamięci. Ponadto ciężko było i jest nadal, wrócić nam do szarej rzeczywistości. W imieniu swoim i mojej siostry pragnę również bardzo podziękować za to, że podjęli się Państwo zorganizowania dla nas tego wyjazdu, spełniając nasze marzenia. Dla nas wszystko było zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. A ojciec Bonifacy wywarł na nas ogromne wrażenie pod każdym względem tj. profesjonalizmu, cierpliwości i pogody ducha. Mamy nadzieję, że będziemy miały jeszcze możliwość skorzystania z oferty ORLANDO TRAVEL i na pewno polecenia jej znajomym.
Agnieszka i Halina  - szczęśliwe i bardzo zadowolone uczestniczki pielgrzymki


Chcieliśmy bardzo podziękować za perfekcyjnie zrealizowany wyjazd. To były naprawdę dni pełne wrażeń i wzruszeń. Intensywny, ale świetnie ułożony program pozwolił nam być w tylu cudownych miejscach, a przemierzanie tych wszystkich biblijnych szlaków razem z ojcem Bonifacym, który dzielił się z nami swą nieprzeciętną wiedzą historyczną i geograficzną, a także jego duchowe słowa sprawiły że były to dla nas najlepsze rekolekcje. Jesteśmy również mile zaskoczeni miejscami zakwaterowania, gdyż nastawiliśmy się na skromniejsze warunki, a tu taka niespodzianka ;) Dziękujemy bardzo i mamy nadzieję, że to nie koniec naszych podróży z Państwa biurem.
Monika i Sebastian


Chciałabym podziękować za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu. Wszystko było dosłownie zapięte na „ostatni guzik”, zarówno hotele, jak i organizacja były bez najmniejszych zastrzeżeń. Najbardziej jednak zapamiętam ksiedza Irka, już wpisał się w naszej pamięci jako wspaniały pilot, opiekun naszego wyjazdu oraz przewodnik. Ksiądz jest niesamowity i każdy uczestnik był tej samej opinii, że mieliśmy niesamowite szczęście, by móc z nim być. 
Marta 


Pielgrzymkę do Włoch wspominamy z ogromnym sentymentem. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Program i organizacja były świetnie przygotowane i zrealizowane za co z całego serca dziękujemy.
Natalia i Janusz


Wyjazd byl bardzo udany. Ksiądz Ireneusz ...no brak słow, WSPANIAŁY, kompetentny, oddany swojej pracy czlowiek. Uważam go za wielki dar od Boga, to że akurat on z nami był. 
Magda


Pragniemy podziękować za wspaniały wyjazd pielgrzymkowy do Chorwacji i Medjugorie. Było to niezapomniane, pełne wrażeń i radości przeżycie. Szczególnie serdecznie pragniemy podziękować Pani Przewodnik - Anecie, za profesjonalną opiekę, życzliwość, cierpliwość oraz dużą wiedzę, jaką nam przekazała.
Jola i Justyna.


Bylam pierwsza, ktora chciala zrezygnowac z tego wyjazdu, tylko dwa dni w programie mnie zainteresowaly. Muszę jednak przyznac, że ks. Irek swoją osobą, wiedzą biblijną wniósł taką atmosferę, że nie chcialo się przestać go słuchać. Przy tym to osoba z wielką charyzmą i dużym poczuciem humoru, które każdemu się udzieliło. Jestem zachwycona każdym dniem i do tej pory żyje jeszcze cofnięta w czasie o 2 tys. lat. Rewelacja! 
Justyna


Pielgrzymi z Kassel wyrażają wdzięczność dla Biura Podróży Orlando Travel za zorganizowanie pięknej  pielgrzymki do Rzymu. Przez osiem dni pielgrzymowania nawiedziliśmy Bazylikę św. Antoniego w Padwie, Bazylikę św. Franciszka w Asyżu i cztery Wielkie Bazyliki rzymskie.  Szczególną wdzięczność wyrażam pani Joannie za organizację pielgrzymki. Pani Anecie za przewodnictwo, uśmiech, życzliwość i fachowość w przekazywaniu wiedzy.
ks. Julian


Bardzo dziękuję za przygotowanie pielgrzymki. Jestem bardzo zadowolona . Szczególne podziękowania za obecność siostry Czesławy, wspaniały człowiek i przewodnik po Ziemi Świętej, wspaniałe umiejętności organizacyjne, kompetencje i perfekcja , merytoryczna wiedza i mądrość, jednym słowem właściwy człowieka na właściwym miejscu. Gorąco pozdrawiam Siostrę , jeszcze raz dziękuję .
Elżbieta

Pielgrzymka była niezwykle udana i chciałam podziękować za bardzo dobrą organizację i świetnego przewodnika! Co do opinii - hotele były w porządku, świetnie położone, spacerem można było w max 15 minut dojść do bazylik - czyli do centrum. Kierowca był bardzo dobry i punktualny, świetnie znał wszystkie miejsca i rewelacyjnie radził sobie na wąziutkich i krętych uliczkach - pełne uznanie. Ale "wisienką na torcie" był ksiądz Irek. Nie tylko posiadał rewelacyjną wiedzę, którą potrafi ciekawie przekazywać (był kopalnią informacji), ale też widać u niego na każdym kroku ogromne zaangażowanie i świetną organizację. Każdej grupie można życzyć takiego przewodnika. Człowiek z pasją i powołaniem i to on sprawił, że ta pielgrzymka była i będzie niezapomnianym przeżyciem pod każdym względem - a głównie duchowym.
Anna


W imieniu swoim oraz Parafian pragnę wyrazić wdzięczność, że nasza Parafia mogła pielgrzymować z Państwa Biurem Podróży Orlando Travel. Parafianie byli bardzo zadowoleni i ubogaceni nowymi, poznanymi miejscami kultury i modlitwy. Pielgrzymka do Sanktuariów wschodniej Polski pokazała, że jest to ciekawa forma spędzenia czasu oraz zdobycia wiedzy na temat kultury chrześcijańskiej, a także innych wyznań w naszej Ojczyźnie. Pielgrzymi zwrócili uwagę na profesjonalizm pani Anety – naszej pilotki pielgrzymki oraz docenili jej zaangażowanie i wiedzę o tych miejscach, do których pielgrzymowaliśmy. W rozmowie z nimi przekazali mi, że pragną pielgrzymować z panią Anetą jeszcze wielokrotnie, z czego jestem zadowolony i bardzo wdzięczny. Osobiście dołączam się do podziękowań i doceniam wielki trud pracy pani Anety w prowadzeniu grupy oraz jej profesjonalne podejście do całej pielgrzymki, co pokazało, że na trasie do Świętej Wody znalazła czas na pokazanie Pałacu Branickich z pięknym ogrodem w Białymstoku, a co nie było ujęte w planie pielgrzymki. Takie zachowanie pokazuje na  wykorzystanie w pełni wiedzy i przekazanie jej pielgrzymom, z czego byli bardzo zadowoleni. Jeszcze raz dziękuje za możliwość pielgrzymowania z Państwem i liczę na dalsze piękne podróżowanie po Polsce i Europie.
ks. Piotr  

PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

GRECJA | HISTORIA, RELIGIA I ZORBA

GRUZJA | KOLEBKA CHRZEŚCIJAŃSTWA

LIBAN | ŚLADAMI ŚW. CHARBELA

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024