ROK ŚW. JÓZEFA

PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2021 - OFERTA WAKACYJNA

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY

Kariera

Biuro Podróży Orlando Travel Sp. z o.o. w Skawinie poszukuje kandydata do pracy w charakterze:

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
 
Opis stanowiska:
- praca w siedzibie firmy w Skawinie,
- kompleksowa obsługa klienta indywidualnego,
- sprzedaż wyjazdów turystycznych,
- prowadzenie ewidencji sprzedaży,
- prowadzenie obsługi posprzedażowej,
- prowadzenie działań marketingowych związanych ze sprzedażą ofert (mailing, posty na FB).
 
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. turystyki ,
- znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych, 
- znajomość ofert wiodących touroperatorów (ITAKA, GRECOS, RAINBOW, EXIM, CORAL TRAVEL i innych),
- znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- pasja i sumienne zaangażowanie w pracę,
- wysoka kultura osobista.
 
Oferujemy:
- pracę w kameralnym zespole ludzi z pasją do podróży,
- stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę i prowizję od sprzedaży,
- wynagrodzenie od 2 000 zł netto, w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- szkolenia produktowe, wyjazdy studyjne,
- wolne niedziele .
 
Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania to znak, że czekamy właśnie na Ciebie! 
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego (zawierającego krótką charakterystykę dotychczasowego zatrudnienia wraz z wykonywanymi obowiązkami), na adres: agata@orlando.com.pl 
Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje. Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i w związku z przetwarzaniem przez Orlando Travel sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie, Pani/Pana danych osobowych informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest Orlando Travel sp. z o.o. (Administrator), którego siedzibą jest 32-050 Skawina, ul. Ks. J. Popiełuszki 2D.
Z Orlando Travel można się skontaktować w następujący sposób: elektronicznie na adres e-mail: rodo@orlando.com.pl, pisemnie na adres: Orlando Travel sp. z o.o., ul. Ks. J. Popiełuszki 2D, 32-050 Skawina.
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie:
imienia (imion), nazwiska, daty urodzenia, płci, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia
dodatkowych danych (np. wizerunek, zainteresowania) podanych dobrowolnie w ramach całego procesu rekrutacyjnego (w tym przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego)
Dane osobowe będą udostępniane w minimalnym, niezbędnym dla realizacji usług i wymogów prawnych zakresie innym odbiorcom tj.: kontrahentom realizującym usługi na rzecz Orlando Traavel Sp. z o o. na podstawie zawartych umów, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione innym podmiotom na rzecz których Orlando Travel Sp. z o.o. przeprowadza konkretny proces rekrutacyjny.Pani/Pana dane będą przechowywane/przetwarzane:
Jeśli dane są zebrane w celu realizacji procesu rekrutacji to do zakończenia tego procesu, nie dłużej niż 1 rok od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Jeśli wyrażono zgodę na przetwarzanie danych celem udziału w przyszłych rekrutacjach to nie dłużej niż 3 lata od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Ustalania, dochodzenia, obrony roszczeń, co do zasady do 10 lat od zakończenia rekrutacji, z uwagi na obowiązujące terminy przedawnienia roszczeń (podstawa prawna: art. 118 i nast. Kodeksu Cywilnego).
Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 Rozporządzenia), ich sprostowania (art. 16 Rozporządzenia), prawo do przenoszenia danych (art. 20 Rozporządzenia), a nadto w określonych w Rozporządzeniu przypadkach do usunięcia danych (art. 17 Rozporządzenia) oraz ograniczenia ich przetwarzania (art. 18 Rozporządzenia).
Zgodnie z art. 21 Rozporządzenia posiada Pani/Pan prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. W przypadku sprzeciwu złożonego przed realizacją procesu rekrutacyjnego lub w jego trakcie, złożenie będzie wiązało się z brakiem możliwości udziału w rekrutacji.
W przypadkach, w których przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust 1 lit a) Rozporządzenia), przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody.
W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. 

ROK ŚW. JÓZEFA

PIELGRZYMKI Z BONEM TURYSTYCZNYM

2021 ROKIEM ŚWIĘTEGO JAKUBA

40. ROCZNICA OBJAWIEŃ W MEDJUGORJE

PIELGRZYMKI - WOLNE MIEJSCA

SZLAKIEM ŚW. JAKUBA PO POLSCE

Z MODLITWĄ PRZEZ POLSKĘ

PIELGRZYMKI - OFERTA DLA GRUP

LATO 2021 - OFERTA WAKACYJNA

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY