PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

HISZPANIA I FRANCJA

GRECJA | SZLAKIEM ŚW. PAWŁA

MEDJUGORIE

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024

Biuro pielgrzymkowe

Życie człowieka to podróż, która ma swój początek i swój koniec, czy tego chcemy czy nie. Jednakże różne są te nasze podróże. Czasem kierujemy się w nich wspomnieniem i tęsknotą za miejscami, które już znamy, czasem zaś kierujemy się nadzieją i wiarą, aby zdążać do miejsc, których jeszcze nie znamy. Są podróże, które nas oddalają i są te, które nas przybliżają do celu naszego życia. Podróż, w której kierujemy się wiarą, nadzieją i miłością może stać się pielgrzymką o swoim wyraźnym sprecyzowanym charakterze.

ORLANDO TRAVEL to zespół ludzi tworzący biuro pielgrzymkowe, którego oferta uwzględnia różnorodne kierunki pielgrzymek przygotowywanych z ogromną dokładnością, profesjonaizmem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Na dowód tych słów pragniemy zaznaczyć, że na rynku działamy już od 15 grudnia 1997 roku. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam na organizację pielgrzymek, które będą przez długie lata wspominane przez ich Uczestników.
 
Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do najważniejszych miejsc kultu religijnego w całej Europie i na świecie. Oprócz najczęściej wybieranych kierunków tj. Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Turcja, Gruzja, Armenia, organizujemy też pielgrzymki do Ziemi Świętej, Meksyku, Ameryki Południowej, Kenii, Tanzanii, Indii, Skandynawii i w wiele innych miejsc. Na życzenie przedstawiamy referencje.

Przygotowana przez nas oferta pozwala na skorzystanie z różnorodnych, niezwykle ciekawych szlaków dla wiernych. Jedną z najpopularniejszych destynacji jest Rzym, czyli jeden z najważniejszych ośrodków religijnych na świecie. Podczas takiej pielgrzymki uczestnicy mają możliwość dokładnego zwiedzenia Watykanu. Kolejnym miejscem, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Pielgrzymów jest portugalska Fatima. Podczas pielgrzymki wierni mają możliwość zwiedzenia najważniejszych miejsc religijnych, ale także bliższego poznania samej Portugalii. Nasze biuro pielgrzymkowe zaprasza także na wyjazd do Lourdes, czyli największego we Francji ośrodku kultu maryjnego, w którym w 2018 roku obchodzona była 160 rocznica objawień. Każdego roku przybywa tam sześć milionów odwiedzających, aby zobaczyć jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc ukazania się Matki Bożej.

Wyjazdy pielgrzymkowe są naszą wizytówką. Odwiedzamy miejsca święte, najpiękniejsze Sanktuaria Maryjne, podążamy śladami Apostołów i Świętych oraz Patronów Europy. W poznaniu i zrozumieniu tajemnic tych wyjątkowych miejsc pomagają nasi najlepsi piloci i przewodnicy, którzy idealnie czują atmosferę wyjazdów pielgrzymkowych, mają wieloletnie doświadczenie oraz doskonale znają trasy tych pielgrzymek. W celu głębszego przeżycia wyjazdów, zapewniamy Państwu Msze Święte we wszystkich szczególnych miejscach kultu religijnego. Pobyt w najpopularniejszych miastach Europy łączymy z ich zwiedzaniem, chcąc przybliżyć Państwu kulturę i tradycje odwiedzanego kraju. Podróż odbywa się samolotem lub nowoczesnymi autokarami, zapewniając odpowiedni komfort jazdy, natomiast noclegi rezerwujemy w wysokiej klasy hotelach.

Zapraszamy do współpracy z działem organizacji pielgrzymek i grup!

PORTUGALIA | FATIMA I SANTIAGO

HISZPANIA I FRANCJA

GRECJA | SZLAKIEM ŚW. PAWŁA

MEDJUGORIE

OFERTA WAKACYJNA | LATO 2024