Pielgrzymki - oferta dla grup

Pielgrzymki - aktualne oferty

Gruzja to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

Oferta wakacyjna ORLANDO

Biuro pielgrzymkowe

Życie człowieka to podróż, która ma swój początek i swój koniec, czy tego chcemy czy nie. Jednakże różne są te nasze podróże. Czasem kierujemy się w nich wspomnieniem i tęsknotą za miejscami, które już znamy, czasem zaś kierujemy się nadzieją i wiarą, aby zdążać do miejsc, których jeszcze nie znamy. Są podróże, które nas oddalają i są te, które nas przybliżają do celu naszego życia. Podróż, w której kierujemy się wiarą, nadzieją i miłością może stać się pielgrzymką o swoim wyraźnym sprecyzowanym charakterze.

Oferta pielgrzymkowa biura ORLANDO TRAVEL zachwyca nie tylko różnorodnością pielgrzymek, ale także dużym profesjonalizmem i fachowym podejściem do Klienta. Na dowód tych słów pragniemy zaznaczyć, że na rynku działamy już od 15.12.1997 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu organizujemy pielgrzymki, które są niezapomnianym wydarzeniem oraz pozostawiają piękne wspomnienia na całe życie. 
 
Rocznie obsługujemy około 150 grup pielgrzymkowych. 
 
Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do najważniejszych miejsc kultu religijnego w całej Europie i na Świecie. Oprócz najczęściej wybieranych kierunków jak Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Turcja, Gruzja, Armenia organizujemy też pielgrzymki do Ziemi Świętej, Meksyku, Ameryki Pd., Kenii, Tanzanii, Indii, Skandynawii i wiele wiele innych miejsc…… Na życzenie przedstawiamy referencje. 

Przygotowana przez nasze biuro oferta pozwoli Państwu na skorzystanie z różnorodnych, ciekawych szlaków pielgrzymkowych. Niewątpliwie najpopularniejsza jest pielgrzymka do Rzymu - światowego ośrodka religijnego, ale i turystycznego, gdzie znajduje się wart zwiedzenia Watykan, siedziba papieży. Warto zafundować sobie także duchową podróż, którą zapewni pielgrzymka do Fatimy. Cała wycieczka jest skrupulatnie zaplanowana i umożliwia zwiedzanie najbardziej ciekawych i wartych zobaczenia miejsc. Portugalia to bardzo wyjątkowe miejsce, które zachwyca swoim pięknem i niesamowitą atmosferą. Zapraszamy również na wycieczkę do Lourdes. To największy we Francji ośrodek kultu maryjnego, w 2018 roku będzie obchodzona 160 rocznica objawień. Corocznie odwiedza go ponad sześć milionów osób. Pielgrzymka do Lourdes to możliwość zobaczenia na własne oczy jednego z miejsc, gdzie ukazała się Matka Boża.

Wyjazdy pielgrzymkowe są naszą wizytówką. Odwiedzamy miejsca święte, najpiękniejsze Sanktuaria Maryjne, podążamy śladami Apostołów i Świętych oraz Patronów Europy. W poznaniu i zrozumieniu tajemnic tych wyjątkowych miejsc pomogą Państwu nasi najlepsi piloci i przewodnicy, którzy idealnie czują atmosferę wyjazdów pielgrzymkowych, mają wieloletnie doświadczenie oraz doskonale znają trasy tych pielgrzymek. W celu głębszego przeżycia wyjazdów, zapewniamy Państwu Msze Święte we wszystkich szczególnych miejscach kultu religijnego. Pobyt w najpopularniejszych miastach Europy łączymy z ich zwiedzaniem, chcąc przybliżyć Państwu kulturę i tradycje naszego kontynentu. Podróż odbywa się samolotem lub nowoczesnymi autokarami, zapewniając odpowiedni komfort jazdy, natomiast noclegi rezerwujemy w wysokiej klasy hotelach.

Zapraszamy do współpracy z działem organizacji pielgrzymek i grup!

Pielgrzymki - oferta dla grup

Pielgrzymki - aktualne oferty

Gruzja to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

Oferta wakacyjna ORLANDO