Narodowa Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna

Francja - Lourdes

Pielgrzymka do LOURDES to z pewnością niezapomniane przeżycie dla każdego chrześcijanina. Można podczas niej odwiedzić grotę Massabielle, w której Najświętsza Maryja Panna objawiała się kilkanaście razy św. Bernadecie Soubirous. Dziewczyna chodziła tam ze świecą i odmawiała różaniec, co zapoczątkowało tradycję trwającą do dziś. Obecnie udają się w to miejsce m.in. osoby chore i niepełnosprawne, ponieważ źródło wody, które pojawiło się wtedy podczas objawień, ma uzdrawiającą moc - odnotowano wiele niewytłumaczalnych uleczeń po zanurzeniu się w niej.

W naszej ofercie dostępna jest 4-dniowa lub 5-dniowa pielgrzymka do Lourdes. Podczas każdej z nich oprócz pobytu w grocie Massabielle można również zwiedzić miejsca związane z życiem św. Bernadety spacerując Drogą Jubileuszową oraz wjechać kolejką na szczyt Pic du Jer. Ponadto, uczestnicy mogą wziąć udział we wspaniałym nabożeństwie różańcowym i pójść w podniosłej procesji ze świecami.

W czasie każdej naszej pielgrzymki do Lourdes zostają Państwo zakwaterowani w trzygwiazdkowym hotelu, w pokojach dwu- lub trzyosobowych z łazienkami. Zapewnione zostają tam dwa posiłki dziennie - śniadania oraz obiadokolacje. W cenę wliczona jest również opieka polskojęzycznego pilota oraz ubezpieczenie obejmujące także choroby przewlekłe i nowotworowe. Pielgrzymka jest dostępna wyłącznie dla grup zorganizowanych (nawet kilkuosobowych). Zapraszamy do kontaktu!
 

PROGRAMY PIELGRZYMEK DO LOURDES:

Narodowa Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna