Kontakt

ORLANDO PIELGRZYMKI Paweł Wolnicki
ul. Ks. J. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina, Polska

Godziny otwarcia: 
  • poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 09.00 - 13.00

Telefon:
  • +48 12 276 24 39 wew. 23
  • +48 791 992 802
Wszystkie numery telefonów są czynne w godzinach pracy biura!

E-mail:

Konto banowe: 
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr rach.: 55 1750 1048 0000 0000 2320 2368
BIC (SWIFT):  PPABPLPKXXX

Ważne dane:
NIP: 945-13-16-193
Regon: 121286505

Nasze strony: 

Odwiedź nas na:
   
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
Klauzula informacyjna
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
Klauzula informacyjna

Zarząd

Paweł Wolnicki

Prezes Zarządu pawel.wolnicki@orlando.com.pl

Agata Mueck

Członek Zarządu - Dyrektor Biura +48 12 276 24 39 (wew.23) agata@orlando.com.pl

Księgowość

Danuta Janus

Główna Księgowa +48 12 276 24 39 (wew. 25) danuta.janus@orlando.com.pl

Katarzyna Harendarz

Księgowa +48 12 276 24 39 (wew. 25) kasia@orlando.com.pl

Organizacja pielgrzymek i wyjazdów grupowych

Joanna Godawa

+48 12 276 24 39 (wew. 22 lub 23) asia@orlando.com.pl

Dorota Szczepanowicz-Balon

+48 12 276 24 39 (wew. 22 lub 23) dorota@orlando.com.pl

Grzegorz Sienkiewicz

+48 12 276 24 39 (wew. 21) grzegorz.sienkiewicz@orlando.com.pl

Iwona Kuryło

+48 791 110 712 iwona@orlando.com.pl

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 joanna.wojtas@orlando.com.pl

Narodowa Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymki - oferta dla grup

PIELGRZYMKI - aktualne oferty

GRUZJA to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

LATO 2020 - oferta wakacyjna