Kontakt

ORLANDO PIELGRZYMKI Paweł Wolnicki
ul. Ks. J. Popiełuszki 2D
32-050 Skawina, Polska

Godziny otwarcia: 
  • poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 09.00 - 13.00

Telefon:
  • +48 12 276 24 39 wew. 23
  • +48 791 992 802
Wszystkie numery telefonów są czynne w godzinach pracy biura!

E-mail:

Konto banowe: 
  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
Nr rach.: 55 1750 1048 0000 0000 2320 2368
BIC (SWIFT):  PPABPLPKXXX

Ważne dane:
NIP: 945-13-16-193
Regon: 121286505

Nasze strony: 

Odwiedź nas na:
   
Zostaw wiadomość - odpiszemy!
Klauzula informacyjna
Zostaw wiadomość - oddzwonimy!
Klauzula informacyjna

Zarząd

Paweł Wolnicki

Prezes Zarządu pawel.wolnicki@orlando.com.pl

Agata Mueck

Członek Zarządu - Dyrektor Biura 12 2762439 wew.23 agata@orlando.com.pl

Dział księgowości

Danuta Janus

Główna księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) danuta.janus@orlando.com.pl

Katarzyna Harendarz

Księgowa +48 12 276 24 39 (w. 25) kasia@orlando.com.pl

Dział organizacji pielgrzymek i grup

Joanna Godawa

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) asia@orlando.com.pl

Dorota Szczepanowicz-Balon

+48 12 276 24 39 (w. 22 lub 23) dorota@orlando.com.pl

Tomasz Rysak

+48 12 276 24 39 (w. 21) tomasz.rysak@orlando.com.pl

Iwona Kuryło

+48 791 110 712 - czynny w godzinach pracy biura iwona@orlando.com.pl

Joanna Wojtas

+48 791 110 721 - czynny w godzinach pracy biura joanna.wojtas@orlando.com.pl

Pielgrzymki - oferta dla grup

Pielgrzymki - aktualne oferty

Gruzja to nasza specjalność

Księżówka – noclegi w Zakopanem

Oferta wakacyjna ORLANDO